PRZEPISY
Ribollita to tradycyjna włoska zupa pochodząca z Toskanii. Ta gęsta zupa składa się z różnorodnych warzyw a na jej przygotowanie istnieje wiele przepisów. Ugotujcie sobie tą z naszego przepisu. Jest wypróbowany i możemy potwierdzić,że ...
Doskonała zupa z bryndzy dla całej rodziny.
Gulasz z kuchenki na wielką rodzinną imprezę.
Klasyczna zupa kapustnica z mięsem, suszonymi śliwkami i pikantną kiełbasą, która doda jej charakterystyczny smak.
Ulubiona szybka zupa dla dzieci. Według tradycji szczególnie odpowiednia dla matek karmiących, ponoć pomaga wytwarzać mleko. Tak czy inaczej, ważne że smakuje :)
Zupę serwujemy polaną śmietaną do ubijania i z nasiekaną selerową natką.
Doskonała zupa na drugie śniadanie. Podajemy ze świeżym pieczywem.
Rozgrzewająca mleczna zupa ze zdrową kurkumą.
Niepowtarzalnie czerwona i zdrowa zupa z buraków ćwikłowych uzupełni w organizmie potrzebne witaminy.
Tradycyjna smażona zupa z jajkiem, wzbogacona o marchewkę usmażoną ma maśle, która dodaje jej wspaniały kolor oraz smak.
Po zakupie świeżych kurczaków i ich przyrządzeniu, często pozostają skrzydełka i grzbiety. Dzięki przyrządzeniu szybkiego rosołu w garnku na parę dobrze je wykorzystamy.
Doskonały przepis na gęstą mięsno-warzywną zupę z rosyjskiej, ukraińskiej, bułgarskiej...kuchni. Chociaż przygotowanie wydaje się w trzech garnkach skomplikowane, w rzeczywistości jest bardzo proste. Wystarczy postępować zgodnie z ...
Zupę podajemy z kluskami wątrobianymi tudzież z kaszy.
Gęsta zupa fasolowa z warzywami. Wedle smaku można podawać z kwaśną śmietaną.
Szybko przygotowana zupa o delikatnym posmaku boczku.
Kulinarny przepis na delikatną porową zupę z mlekiem.
Magiczna zupa, która odciąży wasze ciało po dniach biesiadowania. Mimo że jest głównym elementem tzw. Diety kapuścianej, to już 1 - 2 dni jej spożywania potrafią zrobić swoje.
Gęsta zupa z ulubionych jesiennych grzybów z ziemniakami i warzywami. Ta grzybowa zupa was nie tylko nasyci ale i rozgrzeje!
Orzeźwiająca letnia zupa według przepisu z Hiszpanii. Proste i szybkie przygotowanie bez gotowania z doskonale smacznym rezultatem.
Kremowa zupa z żółtych pomidorów z kurkumą i czerwoną soczewicą. Zupa jest pełna likopenu, witamin i minerałów. Dzięki dodanej soczewicy zawiera dużo białka, dzięki czemu jest pełnowartościowym posiłkiem.

Najpopularniejsze przepisy

© 2011 - 2023 NetCorp, s.r.o. • Powered by Master_CMS 8 • Zalogować się  • Ustawienia plików cookie