swiatwemnie.pl
"Caesar salad" w 1924 roku odkrył włoski szef kuchni Caesar Cardini w swojej restauracji w Tichuane, w Meksyku. Sałatka była przyrządzana bezpośrednio na stole przed klientem. W tym czasie była podawana jeszcze bez sardeli.
Sałatka pełna witamin, odpowiednia jako główne wegetariańskie danie, albo niewegetariański obiad jako dodatek do pieczonego kurczaka.
Cienkie plasterki gotowanego czerwonego buraczka z tuńczykiem w sosie własnym z konserwy. Proste, zdrowe i smaczne.
Delikatesowa sałatka z szynką, warzywami i ziemniakami z ulubionym i zakazywanym majonezem :)
Naprawdę zdrowy smakołyk, który nam doda dużo witamin, minerałów i energii.
Syta sałatka z kuskusem, rukolą i fasolą.
Klasyczna, prosta surówka z pomidorów i cebuli.
Miksowana owocowo-warzywna sałatka, coś dla zdrowia około dziesiątej przed obiadem :)
Smaczna sałatka, pełna witamin i minerałów, doskonała jako zdrowa kolacja ale również jako dodatek do pieczonego mięsa.
Lekka, smaczna sałatka do smażonych potraw.
Tamatar Raita (Pomidorowa Raita) to smaczna sałatka chętnie podawana z prawie wszystkimi słonymi wegetariańskimi daniami. Jej przygotowanie jest szybkie i łatwe.
Smaczna i zdrowa sałatka z lubianego buraka ćwikłowego z gruszkami i selerem. Sałatka jest również bardzo dobra z dodatkiem łyżeczki jogurtu do porcji.
Zmodernizowana wersja klasycznego przepisu na sałatkę z dobrej szynki, warzyw i majonezu. Stanie się marzeniem każdego podniebienia.
Zdrowa sałatka odpowiednia także jako dodatek do potraw mięsnych.
Prosta warzywna sałatka z mozzarellą i chrupiącymi kawałkami boczku.
Zdrowa sałatka z chrupiącymi orzechami. Podajemy jako dodatek, samodzielną dietetyczną kolację. Liczba porcji zależy od sposobu podawania.
Bardzo smaczna kapuściana sałatka, ulubiona nie tylko w azjatyckiej kuchni. Możemy podawać do prawie wszystkich słonych głównych dań niewegetariańskiej ale i wegetariańskiej kuchni.
Setki sprawdzonych i rzetelnie przygotowanych przepisów na pieczenie ciast, gotowanie dań oraz na różne przetwory dla domowych kucharzy.
Wspaniała sałatka, która doskonale nadaje się jako ochładzająca raita do pikantnych dań. I nie muszą to być wyłącznie dania indyjskiej kuchni.

 

© 2011 - 2019 NetCorp, s.r.o. • Powered by Master_CMS 8 • Zalogować się