swiatwemnie.pl
Ciepły sos idealny do pieczonej albo grillowanej ryby bądź mięsa.
Biszkoptowy spód i truskawki zalane galaretką stworzą ciasto, które orzeźwi i w tych najgorętszych dniach.
Roladę podajemy śmigusowym oblewaczom na zimno, z tradycyjną weką. Ci, którzy u nas zostaną aż do obiadu możemy roladę podgrzać i podać z ziemniaczanym puree.
Szybkie i łatwe makowe ciasto ze śliwkowym dżemem.
Ulubiona zupa ze smaczną komosą ryżową.
Wyjątkowo delikatne i smaczne wieprzowe kotlety.
Duszoną kapustę najlepiej podawać z pieczoną kaczką lub pieczoną wieprzowiną. Przygotowując kapustę doprowadzimy cukier do karmelizacji, musimy wiedzieć, że gotowe danie będzie miało zawsze inny kolor, w zależności od stopnia ...
Ulubione czekoladowe ciasteczka.
Pieczoną karkówkę wieprzową najczęściej podajemy z knedlem i duszoną kapustą. Jako smaczną alternatywę można także wykorzystać ziemniaki paprykowe.
Ulubiona szybka zupa dla dzieci. Według tradycji szczególnie odpowiednia dla matek karmiących, ponoć pomaga wytwarzać mleko. Tak czy inaczej, ważne że smakuje :)
Wyśmienity zimny kolagenowy przysmak, którego długie przygotowanie jest tego warte. Podajemy z chlebem, cebulą i octem.
Doskonała kasza nie tylko na śniadanie, ale i na kolację. Przygotowanie jej zabiera trochę czasu, ponieważ ryż pełnoziarnisty dłużej się gotuje.
Doskonała dwukolorowa rolada nadziewana kremowym "pijanym" nadzieniem :)
Lekki dietetyczny obiad.
Wyśmienity tort z delikatnym kremem pełnym bananów w karmelu i ulubioną bitą śmietaną.
atwe, lekkie i smaczne smażone kotleciki z dorsza. Zamiast dorsza można użyć inne filety rybne.
Zupa pełna zdrowych warzyw. Bez dodawania soli podczas jej gotowania będziemy mogli podać ją i małym dzieciom, którym na pewno zupa posmakuje.
Wyśmienita prosta babka z mąki orkiszowej, z melasą i cukrem trzcinowym, pieczona naraz z bananowo-twarogowym nadzieniem.
Cevapcici z parowaru może nie wygląda zbyt ładnie,ale jego smak jest nie do odróżnienia od wersji smażonej,a nawet lepszy.Mielone mięsa zawierają w stanie surowym stosunkowo dużo tłuszczu ale przygotowanie ich w takiej formie wyeliminuje o ...

 

© 2011 - 2019 NetCorp, s.r.o. • Powered by Master_CMS 8 • Zalogować się